Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koordynatorka partii Biedronia: Musimy poszukać tego, co nas łączy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Szanowni Państwo stanęli w blokach startowych do wyścigu z PiS  pod względem różnych systemów socjalnych. Wy również chcecie dzielić społeczeństwo na tych zasilających budżet i tych wysysających z budżetu! Optymistycznie patrzyłem na ten projekt, ale już w tej chwili na mnie nie liczcie pomimo, iż podzielam Wasze spojrzenie na kwestię praw środowisk LGBT!
 czyli na razie jesteś w LPG?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko gekon nic nie mam, ale z czego znany jest Pan BIEDROŃ oprócz tego, że jest gejem? Z niczego. Skończył jakieś technikum hotelarskie w Ustrzykach, działał u Palikota. Dziękuję za taką lewicę
 sam widzisz ,że durniom tak na prawde nie wiele potrzeba ,żeby nimi rządzić ,pozdrawiam śłupsk,wyślemy wam teraz anne grodzką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo wy promujecie? Taki Robert jak jest częścią roweru to niech sobie bedzie ale niech się nie pcha do czegoś o czym nie ma pojecia, ja bym nawet nie powierzył pod opieke kurnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą szukać od tyłu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już pokazał w słupsku gdzie ma mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz postulaty skomunikowania każdej gminy zostały porzucone? Nie tak dawno temu lider stawiał je w czołówce. Potem jakiś wywiad, odniesienie do Sorosa i co liczy się dla nowej formcji - dokładnie to czegnie nikt nie oczekuje. Pani koordynator z lubelskiego. Pani wie jaki mamy problem z komunikacją Zwłaszcza z tą do Warszawy. Możecie dostać tutaj sporo głosów, wystarczy chcieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nesveek już zna kandydatów na europ(osłów), a Dw nie zasłużył na taki zaszczyt. Proszę to jest wyraz tolerancji wybiórców -- głosujcie na nich!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętamy, jak sprawnie zarządzane było państwo w czasach komuny: dróg nie budowano, bo po co? samochody były tylko dla wybrańców; pralki, lodówki na talony; pomarańcze raz do roku na Boże Narodzenie; meble na zapisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w Słupsku jego kandydata wygrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tych wynikach jak w poniższym sondażu, PiS by rządził samodzielnie, ale wystarczy, że do Sejmu dodatkowo wejdzie Robert Biedroń i już musi robić koalicję. Ordynacja sprawia, że osobny start RB jest koniecznością ***s://dorzeczy.pl/kraj/91428/mocna-pozycja-pis-cztery-partie-w-sejmie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę wysyp komentarzy sfrustrowanych działaczy PO. Nie dziwię się po Waszej drętwej konwencji partyjnych robotów, recytujących wyuczone teksty o prawach kobiet. No cóż, szykujcie się na zmiany. Rozbijanie duopolu zaczęło się. Już nie będzie "tak jak kiedyś".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie cieszę się że w końcu będzie można zagłosować za kimś A nie przeciwko komuś.....Jakby nie było sensowna alternatywa się pojawiła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem ostatnio na burzy mózgów i mogę powiedzieć że to było super doświadczenie Pan Robert to bardzo miły człowiek a sama tyskusja pokazała że my Polacy potrafimy nie tylko się kłucic i wyzywać od najgorszych ale też wymieniać się swoimi poglądami w sposób który uwzględnia szacunek dla innych i możliwość że ktoś może mieć inne zdanie niż nasze Ja Pana Roberta i Panią Monikę popieram w ich działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekaliśmy na taki wywiad. Coś już wiemy o nowej partii. Cieszy , że Lubelszczyzna nie pozostaje w tyle i mamy nadzieję, że nie będzie pomijana w realizacji programu. Jest szansa, że w alfabecie nie będziemy na szarym końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam większość komentarzy to przykro się robi. Zero konstruktywnych odpowiedzi tylko same obrażania. Jakoś po tych wpisach nie sądzę żeby się coś zmieniło mając takich zacnych obywateli. Reszcie powodzenia w wyborach I dążenia do celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie na wstrzymanie. Dla mnie nie ma znaczenia orientacja, dla mnie znaczenie ma Czlowiek. Bo tyle jesteśmy warci ile możemy dać drugiemu człowiekowi. A Biedroń rozmawia z ludźmi, słucha ludzi. To co ma być w Warszawie to właśnie przedstawienie i podsumowanie tych rozmow. Sama jestem bardzo ciekawa. Dlategi dajmy mu szansę, temu który nie wchodzi w gierki POPISowe, dajmy sobie szanse, szansę na lepsze jutro. Jutro bez zgorzkniałego PiSu i jej niezrównoważonego lIDERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwy człowiek na właściwy czlowoek na wlasciwym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna kobieta. Teraz to tabuny będą zapisywać się, a później głosować na biedroniową partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdury wypisujecie , w końcu ktoś konkretny i z wizją ... świetny samofrządowiec i przekonuje mnie do niego to że wszystko działania, koszty, pensje mają być transparentne a informacje  ogólniedostepne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli komuś się chce rozmawiać z prostymi ludzmi. Jeździć do nich po całej Polsce, słuchać ich problemow, a za razem pomysłów co trzeba zmienić . To ktoś taki jest warty aby dać mu szansę. Nie ważne jaka jest jego orientacja. Lepszy jest Robert który ma  pomysł na Polskę niż reszta polityków która już była, a teraz jest tylko walka aby pozostać na stołeczkach, a te stołeczki jak widać coraz bardziej gorące. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...